Zprávy z Matařské školy:
celý text...
26.08.2016  Vážíme si všech, kteří nám pomáhají. Firma Monkey’s Gym, která spolupracuje s Kouzelnými školami, pro vás a vaše děti připravila spoustu zábavy a hracích prvků, na kterých se budou moct vyřádit.

celý text...
22.06.2016    Závěrečná zahradní slavnost a pasování předškoláků na školáky. S koncem školního roku jsme se slavnostně rozloučili s předškoláky, kteří jdou po  prázdninách do školy. Pasování se ujal sám Karel IV. s chotí. Pak již následovalo společné veselí  a hodování.   Těším se zase po prázdninách na viděnou.
   foto   Celý text...

celý text...
08.04.2016  Děti se na výletě dozvěděly, jak slavily Velikonoce naše babičky, viděly Moranu a interaktivně si zažily některá řemesla. Byla sice trochu zima, ale to nám nevzalo chuť do společného tvoření.
   foto   Celý text...

celý text...
20.01.2016  18. ledna 2016 byly slavnostně vyhlášeny vítězky 11. ročníku prestižní ankety TOP ženy Česka, kterou pořádá mediální dům Economia, a.s. a Hospodářské noviny. Letos vedle úspěšných žen českého byznysu byly poprvé samostatně hodnoceny i úspěšné ženy české veřejné sféry. Do soutěže bylo veřejností, jednotlivými společnostmi nebo porotci nominováno celkem 300 žen. Jednou z 25 oceněných v kategorii veřejná sféra je také rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová.  

celý text...
06.01.2016  Vykročte do nového roku s nadhledem, úsměvem a otevřeným srdcem. Získejte hudební CD, které nazpívala a vlastním nákladem vydala rektorka univerzity Bohuslava Šenkýřová, a přispějte tím do Stipendijního fondu Vysoké školy finanční a správní. Podpořte svým darem konkrétní osudy našich studentů, kterým život postavil do života handicap a kteří díky vzdělání dostanou šanci zlepšit svůj život.