Zprávy z Matařské školy:
Přijďte na Open Party 2016
Přijďte na Open Party 2016
Užijte si i letos báječnou letní atmosféru naší tradiční Open Party a přijďte 31. 8. 2016 do Žlutých lázní. Připravujeme pro Vás odpoledne a večer nabité zábavou! Vstup pro všechny zdarma a bez registrace. Více na www.vsfs.cz/party.

celý text...
26.08.2016  Vážíme si všech, kteří nám pomáhají. Firma Monkey’s Gym, která spolupracuje s Kouzelnými školami, pro vás a vaše děti připravila spoustu zábavy a hracích prvků, na kterých se budou moct vyřádit.

celý text...
22.06.2016    Závěrečná zahradní slavnost a pasování předškoláků na školáky. S koncem školního roku jsme se slavnostně rozloučili s předškoláky, kteří jdou po  prázdninách do školy. Pasování se ujal sám Karel IV. s chotí. Pak již následovalo společné veselí  a hodování.   Těším se zase po prázdninách na viděnou.
   foto   Celý text...

celý text...
08.04.2016  Děti se na výletě dozvěděly, jak slavily Velikonoce naše babičky, viděly Moranu a interaktivně si zažily některá řemesla. Byla sice trochu zima, ale to nám nevzalo chuť do společného tvoření.
   foto   Celý text...

celý text...
20.01.2016  18. ledna 2016 byly slavnostně vyhlášeny vítězky 11. ročníku prestižní ankety TOP ženy Česka, kterou pořádá mediální dům Economia, a.s. a Hospodářské noviny. Letos vedle úspěšných žen českého byznysu byly poprvé samostatně hodnoceny i úspěšné ženy české veřejné sféry. Do soutěže bylo veřejností, jednotlivými společnostmi nebo porotci nominováno celkem 300 žen. Jednou z 25 oceněných v kategorii veřejná sféra je také rektorka naší univerzity Bohuslava Šenkýřová.