Zprávy ze Základní školy:
Přijďte na Open Party 2016
Přijďte na Open Party 2016
Užijte si i letos báječnou letní atmosféru naší tradiční Open Party a přijďte 31. 8. 2016 do Žlutých lázní. Připravujeme pro Vás odpoledne a večer nabité zábavou! Vstup pro všechny zdarma a bez registrace. Více na www.vsfs.cz/party.

celý text...
26.08.2016  Vážíme si všech, kteří nám pomáhají. Firma Monkey’s Gym, která spolupracuje s Kouzelnými školami, pro vás a vaše děti připravila spoustu zábavy a hracích prvků, na kterých se budou moct vyřádit.

celý text...
27.06.2016  Ve čtvrtek 23. června jsme se odpoledne slavnostně rozloučili s našimi páťáky, kteří budou opouštět Kouzelné školy. Na závěrečnou slavnost si všechny třídy připravily krásná vystoupení, která se skládala ze scének, zpěvu a hry na různé hudební nástroje. Část z těchto vystoupení byla v angličtině. Po prázdninách se zase těšíme na všechny naše děti.
   foto   Celý text...

celý text...
16.06.2016  Minulý týden jsme v Zelené třídě byli v malém počtu (většina dětí byla na farmě). Společně jsme strávili příjemný a poklidný týden.

celý text...
09.06.2016  4. den: celodenní výlet na Křemešník, prohlídka rozhledny, táborák. 3. den: výroba náušnic a drátkování, procházka s koňmi, výroba ovocných knedlíků, vodní bitva, diskotéka
 
   foto   Celý text...