Zprávy ze Základní školy:
celý text...
21.09.2016  Adapťák jsme strávili na faře v Křivsoudově, kde jsme se společně seznamovali díky zajímavým hrám a aktivitám. Odtud jsme také podnikali různé výlety – vyšlápli jsme na bájný Blaník a navštívili Para ZOO ve Vlašimi.
   foto   Celý text...

celý text...
20.09.2016  Užili jsme si Vesmír v Planetáriu, hry ve Stromovce, středověká řemesla v Botanicusu, piknik a bojovku se zelenou třídou, legohrátky se žlutou třídou a nocování ve škole.
   foto   Celý text...

celý text...
26.08.2016  Vážíme si všech, kteří nám pomáhají. Firma Monkey’s Gym, která spolupracuje s Kouzelnými školami, pro vás a vaše děti připravila spoustu zábavy a hracích prvků, na kterých se budou moct vyřádit.

celý text...
27.06.2016  Ve čtvrtek 23. června jsme se odpoledne slavnostně rozloučili s našimi páťáky, kteří budou opouštět Kouzelné školy. Na závěrečnou slavnost si všechny třídy připravily krásná vystoupení, která se skládala ze scének, zpěvu a hry na různé hudební nástroje. Část z těchto vystoupení byla v angličtině. Po prázdninách se zase těšíme na všechny naše děti.
   foto   Celý text...

celý text...
16.06.2016  Minulý týden jsme v Zelené třídě byli v malém počtu (většina dětí byla na farmě). Společně jsme strávili příjemný a poklidný týden.