Monika a Vimala

30.10.2017

Jsou u nás na stáži kolegyně z Polska v rámci programu Erasmus. Monika a Vimala absolvovaly magisterské studium anglické filologie na univerzitě v polském Opole. Obě ukončily pedagogické kurzy a pracují jako učitelky angličtiny. Monika se věnuje výuce všech věkových kategorií, zatímco Vimala vyučuje zejména děti. Obě dvě se zúčastnily programu Erasmus ve Španělsku a Řecku. V experimentální škole v Thesaloniki získaly zkušenosti s metodikou CLIL (Content and Language Integrated Learning). Vimala v současné době pracuje v mateřské škole Montessori v Opole. Monika i Vimala jsou kreativní, tolerantní a baví je práce s dětmi. Na té se jim líbí zejména dětský způsob vidění světa a jejich úžasná spontánnost.

vimala_and_monika.jpg