Den dětí Společenství škol

18.06.2018

Říká se, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Také se říká, že výjimka potvrzuje pravidlo. Takovou výjimkou byl i Dětský den Společenství škol, který univerzita pořádala opětovně po pěti letech. Modré nebe, natěšené děti, spousta soutěží, obchůdek radosti, pohádka, malování na obličej, balónky, fotobedna nebo vynikající občerstvení, to všechno se namixovalo do hodin plných pohody, smíchu a dětského nadšení. Snědla se spousta párků v rohlíku, hamburgerů, lahodné šunky a nanuků, žádné dítě nezůstalo bez ceny, ulétlo mnoho balónků a většina dětí se proměnila díky umu malíře v tygry, spidermany, kostrouny nebo poníky a motýlky. Nezbývá než poděkovat rektorce za obnovení krásné tradice a všem organizátorům za perfektní přípravu a mimořádnou atmosféru.

Fotogalerie (73 )