Stravování

Dopolední svačina je dětem k dispozici v čase od 9:30 do 10:00. Děti si samy vybírají, kolik čeho budou jíst. Na výběr je čerstvé ovoce, mléčné výrobky a pečivo.

Obědy dovážíme od kvalitního dodavatele biopotravin. Rodiče volí ze dvou hlavních jídel: vegetariánského a masového (cena bez DPH je 65 Kč a 70 Kč). V pátek je navíc na výběr sladké hlavní jídlo. Součástí oběda je vždy polévka. Oběd je zajištěn i pro děti s polodenní docházkou. (Obědy lze v případě absence odhlásit a to nejpozději do 14:00 předchozího dne zprávou SMS na mobil: 725 084 106.)

Odpoledne děti svačí od 14:30 do 15:00. Děti mají na výběr čerstvou zeleninu, mléčné výrobky a pečivo.

Po celý den dbáme na pitný režim dětí. K dispozici mají vždy čerstvou vodu, v době jídla také ovocný čaj, džus či mléko.

Součástí praktického života je příprava jídel. Děti u každého společného stolování pomáhají s přípravou, servírováním a úklidem. Děti společně pečou a umí si připravit palačinky, ovocný salát, bábovku, koláčky, vánoční cukroví apod.