Výtvarné dílny

Kroužek je určen všem, koho baví malovat, kreslit a tvořit. Zaměříme se na zajímavé výtvarné techniky, vedle výše zmíněné kresby a malby také na práci s papírem, přírodninami, recyklovatelnými a dalšími materiály, neopomeneme tematiku významných dnů i svátků. Vycházet budeme ze skutečnosti i z naší vlastní představivosti a fantazie. Budeme si o umění povídat, učit se pracovat s prostorem a kompozicí, barevnou skladbou i s dosažením výtvarného výrazu. Těšte se na společné i individuální projekty a my se budeme těšit na vás!

Změnou, kterou hledáme ve světě, se musíme stát my sami.

Móhandás Karamčad Gándhí

Výtvarné dílny říjen 2018

Výtvarné dílny ve školním roce 2019/2020

Lektorka

Bc. Markéta Losová

Markéta se práci s dětmi a mládeží začala věnovat ještě před dosažením dospělosti. Zajímá se především o volnočasovou pedagogiku, podílela se na organizaci mnoha zotavovacích akcí pro děti a mládež, později je i sama organizovala. Působila jako pedagog v Domě dětí a mládeže, kde vedla kroužky jazykové, výtvarné, taneční i dramatické, má zkušenosti i s výukou jazyků či výtvarné výchovy na ZŠ, kde také vedla školní klub a řadu kroužků. Dnes se věnuje výuce jazyků dětí i dospělých a výtvarným aktivitám. Ráda tráví čas v přírodě, která je její velkou inspirací, stejně jako například tanec, jóga nebo cestování.