Sbor

Sborovému zpěvu se věnuji již od 5 let. Zpěv se stal součástí mého života a tak jsem se ho rozhodla i studovat. Na střední škole jsem vystudovala pedagogické lyceum se specializací na hudební výchovu a momentálně studuji na Univerzitě Karlově dvojobor Hudební výchova - Sbormistrovství. V současné době také zpívám ve 3 sborech. Na hodinách/kroužku sboru se budeme učit správnou pěveckou techniku, pěvecké dýchání, rozezpívání a sborové písně.

Lektorka

Aneta Metelková

Aneta vystudovala Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor Pedagogické lyceum. Anglický jazyk studovala 4 semestry na UK, poté obor změnila a v současné době studuje na Pedagogické fakultě UK dvojobor Hudební výchova - Sbormistrovství. Mezi její záliby patří četba, cestování, turistika, zpěv, hra na klavír a jóga.