ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ZŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/25

Zápisy budou probíhat na základě online přihlášky. K zápisu se můžete přihlásit přes link níže.

ONLINE PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE SPUŠTĚNO 18. BŘEZNA 2024

ZÁPIS VE ŠKOLE S DĚTMI  BUDE PROBÍHAT OD 2. DO 4. DUBNA 2024. TERMÍN VÁM BUDE PŘIDĚLEN PO VYPLNĚNÍ ONLINE PŘIHLÁŠKY.

Online přihlášku lze podat od 18. března 2024 na tomto odkazu:

Po vyplnění online formuláře k zápisu obdržíte potvrzující e-mail s registračním číslem a následně vás budeme kontaktovat telefonicky. V případě, že byste potřebovali další informace, volejte na +420 725 783 569.

Standardní zápis do 1. ročníku ZŠ

Zápis do 1. ročníku naší základní školy organizujeme individuálně a skládá se z několika kroků.

• Rodiče vyplní online přihlášku na webu školy (možné od 18. března 2024).
  • Na základě online přihlášky budou rodiče s dětmi pozváni k formálnímu zápisu.
  • Termín zápisu je uveřejněn v kalendáři školy – v roce 2024 to je od 2. do 4. dubna.

Konečné rozhodnutí o přijetí či nepřijetí žáka do ZŠ náleží ředitelce školy.

K zápisu si s sebou vezměte vyplněný zápisní list do ZŠ, rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce.

Kritéria k zápisu do 1. ročníku ZŠ

Při rozhodování o přijetí dítěte zohledňujeme:

• Vhodnost školního vzdělávacího programu, resp. montessori konceptu školy, pro dítě (ověření v rámci zápisu a dále individuálním pohovorem s rodiči).
  • Souznění s filozofií školy.
  • Předškolák je sourozencem dítěte, které již chodí do Kouzelných škol a v době nástupu předškoláka do školy bude stále žákem školy.

Mgr. Martina Štanclová, ředitelka školy
mobil: +420 725 783 569