Home  /  Fotogalerie

Mistrovství ČR v šachu školních družstev 2018 ve Zlíně

fotek: 8 · vytvořeno: 27.06.2018 · zhlédnutí: 2963

Díky krásnému 2. místu na pražském přeboru v šachu si družstvo Kouzelných škol pod vedením šachového trenéra Ing. Jana Daňhela, který na škole vede šachový kroužek, zajistilo postup na Mistrovství ČR v šachu školních družstev, které se konalo ve dnech 18. – 20. června 2018 ve Zlíně. Původní družstvo z pražského přeboru ve složení Theodor Otras (Žlutá třída), Ondřej Folda (Modrá třída), Samuel Adam (Zelená třída) a Vincent Pokorný (Modrá třída) pak doplnili Lukáš Linhart (Žlutá třída) a Jeremy Chon (Modrá třída). Všichni členové týmu nad šachovnicemi statečně bojovali a i když patřil tým Kouzelných škol mezi věkově nejmladší družstva, umístil se na krásném 23. místě. Po nasbíraných zkušenostech věříme, že to příští rok bude ještě lepší! :) Gratulujeme všem členům družstva k vynikajícímu výsledku v pražském i celorepublikovém kole! Děkujeme také panu trenérovi Ing. Janu Daňhelovi, pak panu Lukáši Daňhelovi za vedení družstva na Mistrovství ČR a jeho cenné rady a také rodičům, kteří děti do Zlína doprovodili.