Home  /  Fotogalerie

Zelená a Fialová třída: Prosinec

fotek: 45 · vytvořeno: 07.01.2020 · zhlédnutí: 45

V prosinci se mnoho našich témat týkalo Vánoc, adventu, případně Mikuláše a dalších tradic. Mnohdy jsme závěr dne věnovali různým projektům a toto tvoření volně přecházelo i do Zelené a Fialové družiny. V úvodu měsíce jsme se společně připravovali na Mikulášskou nadílku, kterou již tradičně připravují naše děti pro své mladší kamarády. Pekly se perníčky, poté zdobily, nacvičovala se píseň atd. Po povedeném Mikuláši začaly přípravy na Vánoční dobročinný jarmark. Vyráběli jsme ze dřeva i z jiných materiálů výrobky do dobročinných obchůdků, děti plánovaly rozmístění stanovišť (včetně například čajového koutku a stánků s pochutinami) a i další organizaci vymýšlely samy děti. Také proto se i Vánoční jarmark velmi podařil. Samozřejmě také v prosinci jsme s dětmi chodili v rámci družiny ven, sportovali v Heroldových sadech, bavili se při hrách venkovních i vnitřních, dotvářeli Vánoční výzdobu aj. Na závěr ještě připojujeme pár fotek z naší vánoční nadílky.