Home  /  Fotogalerie

Fialová třída v září

fotek: 24 · vytvořeno: 25.09.2020 · zhlédnutí: 84

Oslava podzimní rovnodennosti/Hostivař - Inspirováni tradicí našich předků, kteří svátkem Mabon děkovali Matce Zemi za její dary, jsme se vydali do krásného prostředí Lesoparku v Hostivaři. Tam jsme společnými silami nasbírali dřevo a rozdělali oheň a upekli si své vlastní trdelníky (moc se nám povedly! :-) a pochutnali si na hostině, složené z domácích dobrot a čerstvého ovoce, které právě na podzim dozrává (jablka, hrušky, švestky, hroznové víno). Učíme se od sebe navzájem - žáci páté třídy vysvětlují poznatky z matematiky a českého jazyka svým o jeden ročník mladším spolužákům. Malování portrétu - učíme se jak se správně maluje portrét. Ty nejlepší díla budou použita v divadelní hře naší kolegyně Renaty.