Zprávy z Matařské školy:
celý text...
30.04.2019  V sobotu 27. dubna se tým Kouzelných škol vypravil na jarní team building na dračích lodích, který jsme si všichni výborně užili.
   foto   Celý text...

celý text...
02.04.2019  S dětmi jsme se vydali na výlet za zvířátky do Toulcova dvora. Děti se pomocí příběhu o rodině, která si koupila kozu, dozvěděly, co všechno koza potřebuje, aby byla spokojená.
   foto   Celý text...

celý text...
26.03.2019  S dětmi si povídáme o jaru. Co vše nás v tomto ročním období čeká. Dnes jsme si povídali o tom jaké barvy má jaro...
   foto   Celý text...

celý text...
15.02.2019  S dětmi ve školce poznáváme naše tělo, pojmenováváme jeho viditelné i neviditelné části, zkoumáme jak naše tělo funguje. Dnes jsme vytvořili společně mozaiku jako lidskou postavu.
   foto   Celý text...

z20181002.jpg
Montessori metoda pomáhá při Alzheimerově chorobě
02.10.2018  Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum. "Nepřipomínat člověku to, co už nezvládne, ale zaměřit se na schopnosti, které ještě neztratil a na nich začít stavět, vrátit mu sebedůvěru, důstojnost, chuť komunikovat, zapojit se,“ tak vysvětluje princip Montessori metody uznávaná odbornice MUDr. Ivana Doleželová, MBA Celý článek na tn.cz