Monkey’s Gym - partner OpenParty

26.08.2016

Monkey´s Gym - to jsou tělocvičny šité na míru dětem, kde základem je kvalitní metodika cvičení, profesionální přístup a zábavná forma. Komfortní a moderní prostor je vybaven nářadím určeným přímo pro děti - gymnastické kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna. V hodinách nechybí dovednostní aktivity, trénuje se obratnost i rychlost, hrají se hry s míčem i sportovní hry. Lektoři kladou důraz na respekt ke správnému psychomotorickému vývoji dětí a jejich individuálním dispozicím. Prostředí je nesoutěživé a pozitivní, aby děti pohyb hlavně bavil. Tělocvičny jsou prosklené, rodiče mohou své ratolesti při cvičení pozorovat, vítáni jsou i mladší sourozenci, kteří zde najdou krásný dětský koutek. Monkey´s Gym najdete na dvou pobočkách v Praze: Praha 5 – Stodůlky a Praha 9 – Galerie Harfa.