Zprávy ze Základní školy:
celý text...
13.05.2019  Měsíc duben jsme s dětmi hodně věnovali četbě. Například bajkám O psu a kočce, O želvě a zajíci. K přečteným tématům děti vyráběly zvířátka z recyklovaného materiálu.
   foto   Celý text...

celý text...
13.05.2019  Úterní dopoledne většinou věnujeme výchovám. Tentokrát si děti měly možnost zahrát na zobcovou altovou flétnu a příčnou flétnu. Ta byla pro děti dost těžká a jen některým z nich se podařilo vyloudit z ní alespoň nějaký tón.
   foto   Celý text...

celý text...
03.05.2019  Ve čtvrtek nás maminka Daníka H. pozvala k sobě a k manželovi do práce na ČVUT, na fakultu architektury, kde nám podrobně povídali o své práci. Oba se věnují vydávání, překládání knih a časopisu, takže jsme měli úžasnou možnost poznat velkou práci, kterou tento obor jak architektura, tak i vydávání knih obnáší.
   foto   Celý text...

celý text...
03.05.2019  V pondělí jsme zavítali do kosmetického salonu maminky Evelínky (naší bývalé spolužačky). Všichni jsme si to moc užívali, naučili jsme se stříhat vlasy, někteří se nechali namasírovat...
   foto   Celý text...

celý text...
02.05.2019  Měsíc duben se nesl v duchu Velikonoc a přicházejícího jara, přivítali jsme ho jarními bylinkami a výtvarným tvořením.
   foto   Celý text...