Zprávy ze Základní školy:
celý text...
15.01.2019  V posledním adventním týdnu proběhlo ve škole Vánoční ladění. Pedagogové si pro rodiče a děti připravili rozličné tvoření v duchu Vánoc. Nechyběla ani ochutnávka cukroví a krásné vánoční vystoupení dětí se zpěvem a tanečky.
   foto   Celý text...

celý text...
04.01.2019  Poslední měsíc v roce byl ve znamení adventu a velkého očekávání. Více než jiné měsíce jsme se zaměřili na pomoc a dobré skutky. Děti přinesly a vánočně zabalily hračky pro děti ze sociálně slabších rodin.
   foto   Celý text...

celý text...
06.12.2018  Začátkem listopadu jsme s dětmi navštívili v rámci svátku Dušiček Olšanské hřbitovy a zapálili svíčky na opuštěných hrobečcích. Někteří dokonce po nálezu košťátka pomohli s údržbou méně opuštěných hrobů :-)
   foto   Celý text...

celý text...
12.11.2018  Modrá třída dne 9.11. navštívila Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, v. v. i. v Praze 8, kde nám ing. Květa Stejskalová, CSc. připravila na DNY VĚDY program "POSVIŤ SI CITRONEM NA DUHU" - chemdivadlo.
   foto   Celý text...

celý text...
10.11.2018  Modrá a Oranžová třída podnikla ve čtvrtek 8. 11. geologickou celodenní vycházku po Berounsku, navštívili jsme Berounské muzeum, Geopark a následně jsme se autobusem přemístili do Koněpruských jeskyní.
   foto   Celý text...