Home  /  Fotogalerie  /  2024

fotek: 187
zhlédnutí: 31
vytvořeno: 21.05.2024
Návštěva Botanické zahrady na Albertově, Matějův a Sáry narozeninový rituál, práce ve třídě, učíme se venku, komentovaná procházka po Vyšehradě, Nory prezentace o Bali.
Předškoláci v Modré a Oranžové třídě
fotek: 24
zhlédnutí: 76
vytvořeno: 15.05.2024
Dnes jsme zahájili jeden z prvních dnů s předškoláky v modré a oranžové třídě. Všichni se krásně zapojili a pracovali.
Zelená a Fialová třída na škole v přírodě
fotek: 13
zhlédnutí: 38
vytvořeno: 15.05.2024
Vláčkem, autobusem a pěšmo hrdinně vyrazila Zelená spolu s Fialovou třídou na školu v přírodě na Statek Výštice. Stavení obklopené krásnou jihočeskou krajinou je domovem také 7 koníků, o jejichž stádovém chování a potřebách jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací. Kraj ryb...
Oranžová třída na Vyšehradě
fotek: 37
zhlédnutí: 87
vytvořeno: 25.04.2024
V dubnu jsme si udělali hezký výlet na Vyšehrad. Počasí nám přálo a po cestě jsme si po výšlapu do kopce zasportovali na dětském hřišti a na trávě v parku. Kolem rotundy sv. Martina jsme došli až k malebné vyhlídce na Prahu.
Velikonoční dílničky ve Fialové a Zelené třídě
fotek: 13
zhlédnutí: 86
vytvořeno: 18.04.2024
26. března se v Kouzelných školách uskutečnily Velikonoční dílničky a Fialová i Zelená třída se také účastnily. Učili jsme se vyrábět květiny z papíru či zvířátka z filcu, pletli jsme pomlázky a vyškrabávali velikonoční zvířátka a motivy.
Rok